Informace o webu

Ochrana dat

Vlastníkem internetových stránek www.faltus-insignia.cz je společnost Martin Faltus.

Provozovateli náleží všechna autorská práva k veškerému obsahu, který provozovatel umísťuje na stránkách www.faltus-insignia.cz, včetně textu či veškerých vyobrazení na těchto stránkách

Prohlášení o přístupnosti

Webová prezentace je vytvořena s ohledem na přístupnost a bezbariérovost tak, aby splňovala všechny důležité zásady přístupnosti podle metodik Best practice – Pravidla pro tvorbu přístupného webu připravené Ministerstvem informatiky České republiky a v souladu s metodikou Blind friendly web.

Definice velikosti textů je v relativních jednotkách a stránka umožňuje uživateli zvětšení či zmenšení písma podle jeho potřeb. Při prohlížení stránek nezávisí na konkrétní platformě ani webovém prohlížeči, přesto se může na specifických zařízeních či ve velmi starých prohlížečích design webu lehce odlišovat.

Struktura stránek i obsahu je tvořena za pomoci kaskádových stylů (CSS) a je plně použitelná i bez nich (při jejich vypnutí). Rovněž je připojen tiskový styl použitelný při tisku jednotlivých stránek.

Stránky jsou vytvořeny podle standardů W3C konsorcia – XHTML 1.0 Transitional a CSS 2.1.

Informace o autorovi webu

Webdesignerem www stránek je Karel Müller. Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu kmuller@email.cz.